SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
699 000 €
(10 754 € / м²)
Распродаја
4
1
65 м²
Rue Victor Hugo, Hyères

спаваћа соба4
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

La Capte - 50 meters from the sandy beach - In a small co-ownership, there are two apartments: a 25m² studio with a large bay window opening onto a be...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Rue Victor Hugo, Hyères
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LA GALERIE- L'art de l'immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству