SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
799 000 €
(8 500 € / м²)
Распродаја
4
1
94 м²
Avenue des Jeux, Huez

спаваћа соба4
равно94 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Alexandre Bila vous propose: RESIDENCE LE SIGNAL - APPARTEMENT SPACIEUX 3 CHAMBRES et 1 COIN MONTAGNE - BALCON AVEC VUE SUD - Découvrez c...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 85дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Avenue des Jeux, Huez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству