SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
268 000 €
(3 884 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Rue du Maréchal Joffre, Gujan-Mestras

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L'agence Michael Zingraf Real Estate vous présente cet appartement de 70 m2 environ proche du centre ville de Gujan Mestras. Bénéficiant de beaux espa...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue du Maréchal Joffre, Gujan-Mestras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Michael Zingraf Pyla-Sur-Mer

Слични огласи

Слично у иностранству