SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
219 500 €
(2 032 € / м²)
Распродаја
4
1
108 м²
Rue de Stalingrad, Grenoble

спаваћа соба4
равно108 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans le charme de cet appartement T4 de 108 m², idéalement situé au cœur de Grenoble, à proximité immédiate de la place Gustave-Rivet. Niché a...

Топлотна пумпа
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue de Stalingrad, Grenoble
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству