SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
275 000 €
(2 594 € / м²)
Распродаја
4
1
106 м²
Rue de Chantilly, Gouvieux

спаваћа соба4
равно106 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au cœur d'un cadre paisible et verdoyant, découvrez ce spacieux appartement de 106 m² situé au 2 Le Parc du Chaufour, Gouvieux. Niché dans un environn...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue de Chantilly, Gouvieux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству