SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
124 130 €
(3 103 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Rue des Frères Planquais, Gisors

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Idéalement situé dans Gisors, agréable et très lumineux. Apartement comprenant une belle pièce de vie ouverte sur la cuisine, un bureau, une salle d'e...

Електрични
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue des Frères Planquais, Gisors
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Gisors

Слични огласи

Слично у иностранству