SUPA24
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
Гардероба; дрвени под, безбедност
Дневна соба; природно светло, модерни стил
136 500 €
(3 250 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Rue des Frères Planquais, Gisors

спаваћа соба2
равно42 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Franck Belard vous propose: Appartement 2 Pièces à Gisors - Idéal Investissement ou Premier Achat.Dans une résidence avec ascenseur au ca...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 63дана

Локалитети

Rue des Frères Planquais, Gisors
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству