Листа понуда
11
11
11
499 000 €
(5 484 € / м²)
Распродаја
5
1
91 м²
Rue Henri Regnault, Garches
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
91 м²
купатила
Преведи на Енглески
Garches – Appartement familial de 92 m² situé en 1er étage surélevé, en excellent état, sans aucun travaux à prévoir.
Double séjour lumineux, 3 chamb...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Гас
Прикажи све параметре
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Henri Regnault, Garches
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.