SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
269 000 €
(4 981 € / м²)
Распродаја
3
1
54 м²
Chemin de la Combe, Gaillard

спаваћа соба3
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Proche de la douane de Moillesulaz, venez découvrir cet appartement T3 rénové d'environ 54 m2. Situé au rez-de-chaussée d'une petite copropriété de 3 ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 238дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Chemin de la Combe, Gaillard
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

L'edelweiss Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству