SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
235 000 €
(3 092 € / м²)
Распродаја
5
1
76 м²
Chemin de Montguichet, Gagny

спаваћа соба5
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement familial de charme, niché dans un quartier pavillonnaire paisible de Gagny. Avec ses 76 m² optimisés, ce 5 pièces, situé au ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin de Montguichet, Gagny
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству