SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
160 000 €
(2 909 € / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Rue Boucarié Basse, Frontignan

спаваћа соба3
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Capitelle immobilier Frontignan vous propose ce T3 lumineux avec double exposition idéalement situé proche du centre de La Peyrade. L'appartement se c...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue Boucarié Basse, Frontignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Capitelle Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству