SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
169 000 €
(4 122 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Fréjus

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans résidence sécurisée proche des commerces, entre la base nature et le centre ville de FREJUS. Appartement 2 pièces en étage avec ascenseur, compos...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Fréjus
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Eden Park Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству