SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
301 000 €
(3 909 € / м²)
Распродаја
3
1
77 м²
Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus

спаваћа соба3
равно77 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Fréjus, appartement 3P (OCCUPE jusqu'en 10/27), plein sud, situé dans une copropriété Duval de 2008 en très bon état général , au premier étage sur 2 ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаОдвојени тоалетТерасаСпрат

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству