SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
249 000 €
(4 016 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Votre agence l'Elite By Ambition a le plaisir de vous proposer à la vente cet appartement de type 3 pièces d'environ 63 m2, situé au 4ème et dernier é...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Avenue du 15e Corps d'Armée, Fréjus
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству