SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
162 000 €
(2 893 € / м²)
Распродаја
4
1
56 м²
Rue de la Station, Franconville

спаваћа соба4
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Carlos Pereira vous propose: Situé dans la charmante ville de Franconville, cet appartement de 4 pièces offre un espace de vie confortabl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Rue de la Station, Franconville
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству