SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 000 000 €
(5 714 € / м²)
Распродаја
6+
1
175 м²
Palais National, Fontainebleau

спаваћа соба6+
равно175 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IB PRESENTS YOU IN THE HYPER CENTER OF FONTAINEBLEAU IN A HAUSSMANNIAN STYLE BUILDING OF HIGH STANDING THIS EXCEPTIONAL APARTMENT OF 175 M² LOCATED ON...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 43дана

Локалитети

Palais National, Fontainebleau
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IB Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству