SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
529 000 €
(5 750 € / м²)
Распродаја
5
1
92 м²
Grand'Rue, Ferney-Voltaire

спаваћа соба5
равно92 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez cet appartement T5 spacieux de 92,15 m2, idéalement situé Rue de Meyrin à Ferney-Voltaire (01210), en rez-de-chaussée d'une résidence contem...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Grand'Rue, Ferney-Voltaire
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Planifique Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству