SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
179 900 €
(3 748 € / м²)
Распродаја
2
1
48 м²
Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes

спаваћа соба2
равно48 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

MYFACTOTUM - Votre partenaire immobilier depuis 2016 Appartement T2 Lumineux avec Balcon - Vue Dégagée - Ascenseur au prix de 179 900 €Un écrin de vie...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MYFACTOTUM

Слични огласи

Слично у иностранству