SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
320 000 €
(3 441 € / м²)
Распродаја
4
1
93 м²
Chemin du Chancelier, Écully

спаваћа соба4
равно93 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé en plein centre d'Écully, ce grand appartement de 4 pièces/ 3 chambres développe 93 m2 au 1ere étage d'une résidence sécurisée avec ascenseur. V...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin du Chancelier, Écully
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству