SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
150 000 €
(1 948 € / м²)
Распродаја
4
1
77 м²
Rue Normandie Niémen, Échirolles

спаваћа соба4
равно77 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 77 m², situé au premier étage d'un immeuble moderne construit en 2015 à Échirolles. Ce bien se distingue par sa va...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rue Normandie Niémen, Échirolles
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству