SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
169 000 €
(3 189 € / м²)
Распродаја
3
1
53 м²
Rue d'Enghien, Eaubonne

спаваћа соба3
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Alan Hamdi vous propose: ✨ Appartement 3 pièces rénové avec cave à Eaubonne – Lumineux et idéalement situé ✨Situé à Eaubonne, dans un qua...

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Rue d'Enghien, Eaubonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству