SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
246 000 €
(2 764 € / м²)
Распродаја
5
1
89 м²
Rue de la République, Drancy

спаваћа соба5
равно89 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 5 pièces, niché dans le quartier prisé de La Mare. Situé au premier étage d'une résidence récente et sécurisée, ce...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue de la République, Drancy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству