SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
277 000 €
(4 328 € / м²)
Распродаја
3
1
64 м²
Rue de la République, Drancy

спаваћа соба3
равно64 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

sur la charmante commune de DANCY , découvrez ce très bel appartement familiale alliant confort, modernité et qualité de vie. Dès l'entrée, vous serez...

Друго
Старост понуде: 64дана
Ажурирано: 33дана

Локалитети

Rue de la République, Drancy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Serris - Success immobilier - l'Adresse Serris - Success immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству