Листа понуда
2
2
162 470 €
(3 868 € / м²)
Распродаја
2
1
42 м²
Rue Edmond Poupé, Draguignan
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
42 м²
купатила
Преведи на Енглески
iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : Appartement 2 pièces avec balcon – Draguignan (83)Prix : 162 470€ TTCSitué dans un envir...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Отворени животни простор
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
155дана
Ажурирано:
127дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Edmond Poupé, Draguignan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.