SUPA24
Остало
Остало
Остало
276 000 €
(3 136 € / м²)
Распродаја
1
1
88 м²
Dimont

спаваћа соба1
равно88 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flats with Rich Amenities in JVT Dubai Ready for Immediate Move-in
Jumeirah Village Triangle stands as one of Dubai’s most peaceful and family-oriente...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Dimont
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству