SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
90 000 €
(5 294 € / м²)
Распродаја
1
1
17 м²
Rue du Vingt-Sixième Dragons, Dijon

спаваћа соба1
равно17 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A VENDRE Situé au coeur du centre historique de Dijon, au sein d'une petite copropriété de caractère, découvrez ce charmant studio de 27 m2 au sol (17...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue du Vingt-Sixième Dragons, Dijon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse - Guy et Bernard immobilier - l'Adresse Dijon - Beaux Arts

Слични огласи

Слично у иностранству