SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
57 000 €
(570 € / м²)
Распродаја
3
1
100 м²
Place Marcellin Vollat, Digoin

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DIGOIN, centre ville, à deux pas des commerces, école et services, grand appartement de 110 m2 (loi Carrez), au 2ème et dernier étage sans ascenseur d...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 150дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Place Marcellin Vollat, Digoin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence Dumas Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству