SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
227 000 €
(4 830 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Impasse du Pré Dimanche, Créteil

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Kinga Wilk vous propose: Appartement 2 Pièces au dernier étage avec terrasse à CréteilBienvenue dans cet appartement niché au 9ème et der...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Impasse du Pré Dimanche, Créteil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству