SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
98 000 €
(1 181 € / м²)
Распродаја
4
1
83 м²
Rue Édouard Branly, Creil

спаваћа соба4
равно83 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Teddy Torchy vous propose: Appartement 4 pièces avec Balcon à Creil - Idéal Investissement ou Premier AchatSitué en plein cOEur de Creil,...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue Édouard Branly, Creil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству