SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
213 000 €
(3 737 € / м²)
Распродаја
3
1
57 м²
Avenue Édouard Millaud, Craponne

спаваћа соба3
равно57 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Geoffrey Erzerom vous propose: CRAPONNE - Au coeur du centre ville - Appt 3 pièces avec garageDécouvrez ce charmant appartement de 3 pièc...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Avenue Édouard Millaud, Craponne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству