SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
159 900 €
(3 553 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé à Courseulles-sur-Mer, à proximité immédiate de la mer et des commerces, dans un environnement calme, découvrez cet appartement de deux pièces t...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Rue de la Mer, Courseulles-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dr House-Immo

Слични огласи

Слично у иностранству