SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 350 000 €
(15 064 € / м²)
Распродаја
6+
1
156 м²
Chemin rural de Prameruel, Courchevel

спаваћа соба6+
равно156 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au cœur du très recherché village de Courchevel Le Praz, découvrez ce superbe appartement de standing de 153 m² Carrez, offrant l'atmosphère chaleureu...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin rural de Prameruel, Courchevel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству