SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
135 000 €
(3 293 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À Corbeil-Essonnes, dans un environnement pavillonnaire calme et recherché, cet appartement de 2 pièces d'environ 41 m2 en rez-de-chaussée se distingu...

Топлотна пумпа
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству