SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 900 €
(2 725 € / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Rue Maurage, Corbeil-Essonnes

спаваћа соба3
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Corbeil-Essonnes, cet appartement de 3 pièces d'environ 55 m2 se trouve au 3e et dernier étage d'un petit immeuble des années 1948. Il offre u...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Maurage, Corbeil-Essonnes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству