SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
90 000 €
(1 957 € / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Rue du 8 Mai 1945, Contes

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Mohamed Trabelsi vous propose: Opportunité d’investissement – Appartement 2 pièces à rénover à ContesIdéal investisseur, cet appartement ...

Друго
Старост понуде: 35дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Rue du 8 Mai 1945, Contes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству