SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
299 500 €
(5 348 € / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Rue Gabriel Péri, Colombes

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Frederic Picot vous propose: Exclusivité - Charmant Appartement traversant de 2 pièces à Colombes avec la possibilité de créer une troisi...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Gabriel Péri, Colombes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству