SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
440 000 €
(7 097 € / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Rue Gabriel Péri, Colombes

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Christopher KOUMAR vous propose: Appartement 3 pièces avec balcons avec cave – Quartier Les Vallées à ColombesIdéalement situé dans le se...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gabriel Péri, Colombes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству