SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
384 000 €
(4 627 € / м²)
Распродаја
4
1
83 м²
Rue Gabriel Péri, Colombes

спаваћа соба4
равно83 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé Quartier Marceau à Colombes, cet appartement de 4 pièces d'environ 83 m2, situé au 1er étage d'un immeuble récent de 2019, offre un cadre de vie...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Gabriel Péri, Colombes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству