SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
220 000 €
(2 292 € / м²)
Распродаја
4
1
96 м²
Rue du Ladhof, Colmar

спаваћа соба4
равно96 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

En exclusivité Christelle Clauss Immobilier Colmar Vous cherchez un appartement alliant cachet de l'ancien et bonnes performances énergétiques ? De p...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue du Ladhof, Colmar
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Christelle Clauss Immobilier - Colmar

Слични огласи

Слично у иностранству