SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
52 000 €
(1 926 € / м²)
Распродаја
2
1
27 м²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

спаваћа соба2
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Emmanuel Martin vous propose: Appartement 2 pièces d'environ 27 m² à rénover Situé sur le secteur de Montferrand , cet appartement d'env...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству