SUPA24
248 800 €
(4 217 € / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Résidence Franc Rosier, située à Clermont-Ferrand. Appartement neuf de Type 3 avec Balcon et Parking. Environnement urbain dynamique, à proximité immé...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Brun Esteve Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству