SUPA24
599 000 €
(4 831 € / м²)
Распродаја
5
1
124 м²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

спаваћа соба5
равно124 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Résidence Franc Rosier, située à Clermont-Ferrand. Appartement neuf de Type 5 avec Terrasse et Parking. Environnement urbain dynamique, à proximité im...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Brun Esteve Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству