SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
270 000 €
(5 000 € / м²)
Распродаја
3
1
54 м²
Avenue des Acacias, Clamart

спаваћа соба3
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Clamart, dans le Petit Clamart, cet appartement de 3 pièces de 54 m2 se trouve au rez-de-chaussée surélevé d'une résidence de 1997. Ce positio...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenue des Acacias, Clamart
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству