SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
550 000 €
(6 790 € / м²)
Распродаја
4
1
81 м²
Petit pont, Châtenay-Malabry

спаваћа соба4
равно81 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez cet appartement exceptionnel niché au dernier étage d'une résidence moderne achevée en 2024. Avec ses 81 m², son cadre raffiné vous charmera...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Petit pont, Châtenay-Malabry
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству