SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
144 000 €
(4 364 € / м²)
Распродаја
3
1
33 м²
Chemin de Chilly, Champlan

спаваћа соба3
равно33 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Niché au cœur historique de Champlan, cet appartement de type 2 offre une surface loi Carrez de 33 m², s'étendant à 59 m² au sol. Installé au dernier ...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin de Chilly, Champlan
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству