Листа понуда
10
10
10
164 300 €
(1 643 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
100 м²
Rue au Change, Chalon-sur-Saône
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
100 м²
купатила
Преведи на Енглески
Dans une copropriété, au troisième étage avec ascenseur, appartement 3 pièces de 100,89m² habitables.
Il se compose : : une vaste entrée avec des pla...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
53дана
Ажурирано:
50дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue au Change, Chalon-sur-Saône
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.