SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
144 500 €
(1 927 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Impasse des Garages, Cernay

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé à Cernay, dans une petite copropriété de 3 lots des années 1948 avec syndic bénévole, découvrez ce bel appartement de 75 m² entièrement rénové a...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Impasse des Garages, Cernay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству