SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
245 000 €
(2 402 € / м²)
Распродаја
5
1
102 м²
Impasse des Garages, Cernay

спаваћа соба5
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce somptueux appartement de grand standing, situé au 2ème et dernier étage d'une résidence récente en plein centre-ville de Cernay. Avec ses...

Гас
Старост понуде: 54дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Impasse des Garages, Cernay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

4% immobilier CERNAY

Слични огласи

Слично у иностранству