SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
137 800 €
(1 813 € / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Impasse des Garages, Cernay

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Idéalement situé en plein cœur du centre-ville de Cernay, au 1er étage d’un petit immeuble au calme, découvrez ce charmant appartement 3 pièces d’envi...

Електрични
Старост понуде: 65дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Impasse des Garages, Cernay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Altura Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству