SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
332 000 €
(4 427 € / м²)
Распродаја
3
1
75 м²
Rue Pierre Vogler, Cergy

спаваћа соба3
равно75 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Nicolas Chastagnol vous propose: Vue imprenable sur Port Cergy – Appartement 3 pièces 75m² avec box Au cOEur de Port Cergy, dans un envir...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Rue Pierre Vogler, Cergy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству